Tema Optik İstanbul Fuar Merkezi’nde!

Eron Software’ın Optisyenler için geliştirdiği Tema Optik, Silmo İstanbul’un İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlediği Uluslararası Optik ve Oftalmolojik Ürünler Fuarı’na Katıldığımız 21-24 Kasım 2019 tarihlerinde 10. Salon G5B’de yer aldık.

Eron Software Olarak Yeniden Geliştirdiğimiz Tema Optik Medula Üts Yazılım Hizmetleri’ni Tanıttık.

Eron Software’ın Optisyenler için geliştirdiği Tema Optik, Silmo İstanbul’un İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlediği Uluslararası Optik ve Oftalmolojik Ürünler Fuarı’na Katıldığımız 21-24 Kasım 2019 tarihlerinde 10. Salon G5B’de yer aldık. Bu 4 günlük süreçte siz değerli müşterilerimize yeni tasarladığımız Tema Ultimate, Tema Ultimate Plus ve Tema Ultimate E-Plus’ın yanı sıra Medula ve ÜTS sistemlerinde kullanışı daha da kolaylaştıran Tema Optik mobil uygulaması ve yeni web sitemizi tanıttık. Öncesinde Tema Optik Lite ve Tema Optik Pro sürümlerini sizlerin kullanımını kolaylaştırmak adına Eron Software Tema Ultimate, Tema Ultimate Plus ve Tema Ultimate E-Plus sürümlerini geliştirdik aynı zamanda Eron Software Mobil Uygulama Geliştirme Ekibi ve Web Developerlarımız sizler için geliştirdiği Mobil Uygulamamız ve yenilenen web sitemiz ile sizler için en iyisini en kolayını sunduk.

Tema Optik, internete bağlı olan her cihazdan programımızı kullanabilir hesaplarınıza ulaşabilirsiniz, üstelik kolay kullanımı ile sadece bir kaç mouse hareketi ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Reçetelerinizi Medula’ya girmenize artık gerek yok, Tema sizin yerinize Medula’ya reçetelerinizi giriyor.

Eron Yazılım

İLGİLİ GÖNDERİLER

Hızlı Teklif Al

Teklif ve
Danışmanlık İçin
Bize Ulaşın!

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Eron Software
Hızlı Teklif Alın!
C8932F07-351D-41B7-AE78-EFD3BCEF3F74

Bütçe ve Zaman Bilgisi

Size en iyi çözümü sunmak için Proje bütçenizi ve zaman diliminizi bize bildirin.