WordPress için PSD

WordPress İçin PSD – PSD’yi WordPress’e Dönüştürün

İstekleriniz ne kadar karmaşık olursa olsun, basit, dinamik veya karışık bir e-ticaret sitesi geliştiriyor olun, PSD’den WordPress’e dönüştürmek mümkün! Özel WordPress geliştirme hizmetleri ile tema entegrasyonları, PSD’de dönüştürmek ve özel kod yazmak ekibimizin işi! Eron Software olarak duyarlı WordPress tema geliştirme ve dönüşüm hizmetleri ile bütçe dostuyuz.

Ayrıca olası bir durumda eleştiri almaktan ve bu doğrultuda kendimizi geliştirmekten çekinmiyoruz. Aynı zamanda bütçe dostu bir şekilde özel WordPress teması / şablonu özelleştirme hizmeti sağlıyoruz. 

PSD'yi WordPress'e Dönüştürme Hizmetleri

Hizmet verdiğimiz alandaki uzmanlığımız, özveri ve detaylara gösterdiğimiz dikkatimizle, tüm popüler tarayıcılarda ve cihazlarda sorunsuz çalışan tema dönüşümleri elde etmenizi sağlıyoruz.

Duyarlı WP Tema Geliştirme

Markanızı yansıtacak özel bi WordPress temanızın olmasını istemez miydiniz? Biz Eron Software olarak müşterilerimizin marka değerini olduğu gibi yansıtacak özel temalar geliştiriyoruz.

PSD'den WordPress'e Şablon Dönüştürme

Profesyonel bir WordPress sitesi, sosyal medya platformu veya e-ticaret sitesi olsun, PSD’yi tarayıcılar arası uyumluluğu olan ve birden fazla cihazda sorunsuz çalışan WP şablonlarına dönüştürüyoruz.

HTML'den WordPress'e

Fikirlerinizi, hızlı yükleme ve uyumlu WordPress sitesine dönüştürmek için kodlayıcılarımızın uzmanlığı ve sektör genelinde deneyimi ile profesyonel bir HTML’den WordPress’e dönüştürme ve kodlama hizmeti veriyoruz.

SEO Dostu

WordPress’te, eşsiz dönüştürme hizmetleri deneyimini sunmak amacıyla,WordPress yatırımınız için  SEO dostu ve çoklu tarayıcı uyumluluğu sunuyoruz.

WordPress Özelleştirme

Varsayılan bir eklenti veya tema kullanan bir WordPress siteniz mi var? Size gelen tekliflerle uyumlu bir hale getirmek ister misiniz? WooComerce geliştirme için çalışıyoruz.

Tema Entegrasyonu

Herkesin tamamen özelleştirilmiş WordPress web sitesini karşılayacak bütçesi olmayabilir. Bu nedenle biz özel yapılarla daha düşük maliyetlerle hizmet verebilmek için WordPress tema entegrasyon hizmetini sunuyoruz.

Neden Eron Software'ı Seçmelisiniz?

Sadece kodlama yapmıyoruz, aynı zamanda şaşırtıcı kullanıcı deneyimleri sunmaya odaklanıyoruz. Müşteriler tarafından beklenenden daha fazlasını sağlıyoruz ve böylece müşterilerimizin ilk tercihi haline geliyoruz.

W3C Uyumlu

Web sitenizi oluşturmak için kullandığımız HTML ve CSS kodu, World Wide Web konsorsiyumu tarafından belirlenen standartlarla tamamen uyumludur.Uygunluğu kontrol etmek ve herhangi bir hatatyı önlemek için her zaman W3C doğrulama aracını kullanıyoruz.

WordPress Özelleştirme

Kanıtlanmış teknik uzmanlık ve hassasiyetle, web sitenizin arama motorlarında sıralamasını etkileyebilecek teknik aksaklıklardan kaçınmak adına kodların, resimlerin, CSS’nin ve diğer yönlerinin iyi olmasına özen gösteriyoruz.

İyi Yorumlanmış İşaretlemeler

WordPress için PSD geliştirme sürecimiz, değişiklikleri gelecekte daha kolay hale getimeye yardımcı olması için tüm biçimlendirmelerimizin %100 elle kodlanmasını ve doğru biçimde yorumlanmasını sağlar.

Özel Kodlayıcılar

Seçilen katılım modeline dayanarak, kod yazan ekip arkadaşlarımızla birlikte işinizi kontrol etmek için sürekli iletişimi korurken, PSD’den WordPress’e tema dönüşümü için çalışıyoruz.

Tarayıcı Uyumluluğu

PSD’den WordPress’e dönüştürme hizmetlerimizle, web sitenizin Chrome, Firefox, Safari, Opera ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok popüler tarayıcıyı desteklediğinden emin olabilirsiniz.

Mükemmel Netlik

Kod yazan ekip arkadaşlarımız, son kullanıcılara web siteniz hakkında pürüzsüz ve profesyonel bir his vermek için bağımsız olarak dönüştürülmüş WordPress temasının ya da şablonlarının birden fazla tarayıcı ve cihazda mükemmel olmasını sağlar.

Hızlı Teklif Al

Teklif ve
Danışmanlık İçin
Bize Ulaşın!

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Eron Software
Hızlı Teklif Alın!
C8932F07-351D-41B7-AE78-EFD3BCEF3F74

Bütçe ve Zaman Bilgisi

Size en iyi çözümü sunmak için Proje bütçenizi ve zaman diliminizi bize bildirin.