PSD’den Bootstrap’a

PSD’den Booststrap’a – Bootstrap dönüşümü

Günümüzde kullanıcılar, büyük oranda akıllı telefon ve tablet kullanıyorlar. Her bir cihaz için uyumlu mükemmel Bootstrap duyarlı web sitenizi oluşturabiliriz. HTML duyarlı tasarımların önemini ve değişen trendleri kabul ederek, Bootstrap HTML hizmetlerini en iyi fiyatlarla ve en kaliteli bir şekilde veriyoruz. Özel bir web geliştirme hizmeti olarak sunduğumuz bu deneyim, en iyi iş kalitesini sağlamanıza yardımcı olacak.

Bize PSD tasarımınızı herhangi bir formatta verin ve hayal gücümüze bırakın. Tarayıcılar arası uyumluluğa özen gösteriyoruz. Bootstrap kullanan HTML’den  PSD’ye doğru ve w3c onaylı kodlama ile mükemmel ve hızlı yükleme yapılır.

PSD'den Bootstrap'e Dönüştürme Hizmetlerimiz

PSD’yi duyarlı Bootstrap tabanlı HTML şablonuna dönüştürmede çok iyi işler çıkarıyoruz! Çeşitli profesyonel hizmetler sayesinde tasarımda yeteneklerimizi daha iyi pekiştiriyoruz.

PSD'den Bootstrap'e

Ekibimizle PSD’yi Bootstrap çerçevelerini kullanarak profesyonel olarak HTML’ye dönüştürüyoruz. Tasarladığımız sayfaların tamamen işlevsel, kullanıcı dostu olmasını, büyümeyi ve kontrolü artırmak için kullanıcı deneyimini artırmasını sağlıyoruz

Bootstrap Tema Geliştirme

Geliştiricilerimizin uzmanlığı ile kaliteli Bootstrap tema geliştirme hizmetleri bugüne kadar devam etmiştir. Ayrıca, tasarladığımız her temanın farklı cihazlar arasında sorunsuz çalışabilmesi için tarayıcılar arası uyumlu ve mobil duyarlı web sitesi olmasını sağlıyoruz.

Bootstrap Web Sitesi Tasarımı

En son Bootstrap sürümlerini kullanarak web geliştirme teknolojisine ayak uydurmak, web tasarımları oluştururken fikirler edinmemize yardımcı olur. Sektör çapındaki deneyim ve teknik uzmanlığın yardımıyla kodlayıcılarımız web sitesi tasarlamanıza yardımcı olur.

Bootstrap Özelleştirme

Belirli bir platforma web tasarımları oluşturmak için, o platforma özelleştirme yapılması önemlidir. Olağanüstü çerçeveler geliştirmek için platformu özelleştiriyoruz. Ekibimiz, özelleştirme yatırımınızdan maksimum getiri elde etmenize yardımcı olur.

Bootstrap Sürüm Yükseltme

Web geliştirme ve tasarım dünyasında öncü firmalardan biri olarak, nasıl rekabet edeceğimizi biliyoruz. En son Bootstrap sürümlerine, harika fikirlere ve en son teknoloji kaynaklarına erişiyor ve tüm yükseltme taleplerinize yardımcı oluyoruz.

Bootstrap Entegrasyonu

Herkesin işi için tamamen özelleştirilmiş bir web sitesini karşılayacak bir bütçesi yoktur. Müşterilerimizin bu çerçeveden yararlanması için entegrasyon hizmetlerini sunuyoruz. Uzmanlarımız entegrasyon sayesinde istediğiniz sonuçları almanızı sağlıyor.

Neden PSD'i Bootstrap'a Dönüştürmede Eron Software'ı Seçmelisiniz?

Deneyimli bir web tasarım şirketi olarak, PSD’den Bootstrap dönüşümüne, PSD’den HTML Bootstrap dönüşüm hizmetlerine ve çok daha fazlasını sağlama konusunda oldukça tecrübeliyiz ve projelerimiz her bütçeye uygun!

W3C Uyumlu

Web sitenizi oluşturmak için kullandığımız HTML ve CSS kodu, W3C tarafından belirlenen standartlarla tamamen uyumludur. Uyumluluğu kontrol etmek ve web sitenizi etkileyebilecek hatalardan kaçınmak için her zaman W3C doğrulama aracını kullanıyoruz

Bootstrap Sürüm Yükseltme

Temalarımızı kullanıcıların ihtiyaçlarını ve davranışlarını göz önünde bulundurarak oluşturuyoruz, bu nedenle temalarımız kullanıcı dostudur. Ayrıca, temaların arama motoru dostu olmasını sağlamak için SEO kodlarını kullanıyoruz.

Bootstrap Dönüşüm

Orijinal PSD dosyasına% 100 benzer bir web sitesi sağlayan piksel mükemmel BootStrap dönüşümü sunmayı amaçlıyoruz. Uzmanlarımız, manuel kodlama ve PSD’den BootStrap dönüşümü geçiren tamamen işlevsel BootStrap webine dönüştürüyor.

Mobil Uyumlu ve Duyarlı

Cep telefonu kullanıcısı sayısını göz önünde bulundurarak, BootStrap web sitenizi %100 duyarlı hale getiriyoruz, böylece mobil ve tablet gibi her türlü cihaz üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışabiliyoruz. Ayrıca, farklı cihazlarda yeterince test yapmamızı sağlıyoruz.

Cihazlar Arası Uyum

PSD’den Bootstrap’a dönüştürme hizmetimiz, web sitelerini Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Opera vb. dahil olmak üzere tüm büyük web ve mobil tarayıcılarla uyumlu hale getirir. Doğal olarak web sitesinin erişilebilirlik artar!

Yük Hızı Optimizasyonu

Sayfa yükleme süresi ne kadar hızlı olursa, kullanıcılara sunulan kullanıcı deneyimi de o kadar iyi olur. Uzmanlarımız, optimize edilmiş bir dönüşümle sonuçlanan ve daha hızlı sayfa yükleme süresine verimli bir şekilde katkıda bulunan gelişmiş dönüşüm yöntemleri uygular.

Hızlı Teklif Al

Teklif ve
Danışmanlık İçin
Bize Ulaşın!

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Eron Software
Hızlı Teklif Alın!
C8932F07-351D-41B7-AE78-EFD3BCEF3F74

Bütçe ve Zaman Bilgisi

Size en iyi çözümü sunmak için Proje bütçenizi ve zaman diliminizi bize bildirin.