Kimoss Mobil Uygulama

Sosyal Medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

https://www.instagram.com/p/CAKvGt_HLsC/

Compark; üç yılı aşkın süredir Gebze GOSB Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (TGB) teknik ve tıbbi Hakem heyetleri gözetiminde sürdürdüğü çalışmalarının bir sonucu olarak geliştirdiği KİMOSS “kişisel sağlık sistemi” ile kişilerin yaşam kalitesini olumsuz etkileyen, ülke sağlık alt yapısını yüksek ölçüde meşgul eden ve hem hasta yakınlarına hem de sağlık kurumlarına önemli masraflar yükleyen kronik hastalıkların evde bakımını amaçlayan, önleyici ve koruyucu 4.nesil bir Telesağlık ürünüdür.

KİMOSS TeleSağlık Projesi ile;

Kronik hastalıkların uzun süreçli bakımlarında izlenmesi gereken ilaç, diyet ve egzersiz kür evrelerinin evde bakımlarında. Kaza, ameliyat sonrası evinde hasta takibi yapılması gereken kişilere ve hastaların yakınlarına, destek olma amacıyla geliştirilmiş bir koruyucu/önleyici sağlık hizmeti modeli olmakla birlikte, hasta bakım süreci, klinik bakım sürecinde olduğu gibi hasta evindeyken de devam eder.

KİMOSS; evde yaşamını sürdüren hasta ile kliniğiniz arasında asla kesilmeyen bir bağ oluşturur. Bu durum; hasta için kaliteli ve güven içinde bir yaşam, klinik için kazançlı ve kesintisiz hasta bağlılığı anlamına gelir.

KİMOSS; TeleSağlık sistemi, kişiye özgü sağlık bulgularının uzaktan eş zamanlı takibini ve analizini yapar, hastaya özgü semptom sorgulamaları ile zamanında teşhis ve erken müdahale imkanları sağlanır. Hasta yakınları hastalarının daima kontrol edildiğini bilerek, yanlarında bir destek bulmanın huzurunu ve rahatlığını yaşar.

 

Eron Yazılım

İLGİLİ GÖNDERİLER

Hızlı Teklif Al

Teklif ve
Danışmanlık İçin
Bize Ulaşın!

Aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yanıtlamaktan ve hangi hizmetlerimizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Eron Software
Hızlı Teklif Alın!
C8932F07-351D-41B7-AE78-EFD3BCEF3F74

Bütçe ve Zaman Bilgisi

Size en iyi çözümü sunmak için Proje bütçenizi ve zaman diliminizi bize bildirin.