Kendisi küçük ama etkisi büyük şeklinde nitelendireceğimiz kartvizitlerin iş dünyasındaki yeri tartışılamazdır. Çoğu zamanlarda umursanmayan iş planlarında sona atılan ya da hiç yapılmayan kartvizitler işin doğuşunun anından itibaren aslında hazır bulunması oldukça önemli olan demirbaşlardan olması gerekir.”

Yaptığınız işin, kurmuş olduğunuz kuruluşla sektörde tanınabilmek, piyasada var olabilmek adına bir kimliğe ihtiyaç duyarsınız. Bunun için logo, marka ve kurumsal çalışmalara ek olarak önce gelen adımlardan biri kartvizitlerdir. Kartvizit en başından itibaren sizin kimliğinizi dışarıya yansıtan en önemli gereçtir. Yere atılan bir kartvizit bile yeri gelir bir reklama dönüşür ve kişiye iş olarak dönebilir. Kartvizitin dünyasındaki etkisi oldukça büyüktür. Aynı zamanda önemli bir gereksinimdir. Bu sebeple kartvizitlerintasarımları da oldukça önemlidir. Özelliklede tasarım, sanat,reklam gibi yaratıcı zekâ ürün işi yapan kişilerin etkileyici, dikkatçekenkartvizittasarımlarına oldukça ihtiyacı vardır.

Kartvizit tasarımı ile ilgili şöyle bir husus vardır; hazır şablon kartvizitleri. işletmecilerin, girişimcilerin, marka sahiplerinin, tasarımcıların, sanatçıların özetle her işi yapan kişilerin uzak durması gereken bu hazır kartvizit tasarımlarıdır. Çünkü her yerde görülebilen hatta aynısı olan bu kartvizittasarımı ile sektörde ön plana çıkmak oldukça zordur. Hazır kartvizit tasarımınızla sadece başka kişiyi/kuruluşu hatırlayabilirsiniz. Kartvizit tasarımındaki ana amacı, kalıcı ve tanıtımcı olabilmektir. Şablon tasarımıyla şüphesiz ki ikisini de yapmak imkânsızdır. Ben buradayım diyebilen bir kartvizit tasarımına sahip olabilmek için cüzi rakamlar ödeyerek harika kartvizitlere sahip olabilmektesiniz. Bu kadar hesaplı ve şık sonuçlu işlemler için bir profesyonele giderek size özel kartvizittasarımı yapmasını isteyebilirsiniz. Sonucunda teknolojinin yaygın olarak kullanıldığı, benzer işlerin döndüğü bu piyasada müşteriyi etkileyecek, sizi farklı kılabilecek detaylartasarımdan geçmektedir. Kişiye özel kartvizit, logo ya da kurumsal kimlik projesi gerçekleştiriyoruz.

Kartvizitinizi yaptırmaya karar verdiğinizde tasarımcınıza önbilgi vermeyi, özel olarak içindebarındırmasını istediğiniz bilgilerinizi iletmeyi unutmayınız. Kartvizitin başarılı olabilmesi için belli kriterlere uyum sağlayabilmesi ve ince detaylardan oluşması gerekir.

Kartvizit hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.