immunai, arge,new york, fortune, viola group,san francisco,firma,şirket, Immunai 20 Milyon Dolar Yatırım Aldı immunai 300x144

2019 yılının Ocak ayında kurulan ve sağlık teknolojilerine odaklanan bir girişim olan Immunai, yeni bir sistem geliştirerek tüm bağışıklık sisteminin haritasını çıkarmayı hedefliyor. Paylaşılan bilgilere göre Immunai’nin, önemli bir yatırım aldığı söyleniyor.

New York’ta kurulan Immunai’nin paylaştığı bazı bilgilere göre, bu girişim 20 milyon dolarlık bir tohum yatırımı aldı. 20 milyon dolarlık tohum yatırımı ViolaGroup ve TLV Partners firmalarının liderliğinde gerçekleşti.

Girişim tarafından paylaşılan bilgiler doğrultusunda 20 milyon dolarlık yatırım, Immunai ekibinin büyütülmesi ve Ar-Ge çalışmaları için harcanarak. Immunai 10’dan fazla tıp merkezi ile iş birliği içinde. New York dışında San Francisco’da ofise sahiptir ve firmalara partnerlik sunuyor.

ImmunaiCEO’suNoam Solomon, Fortune 100’de yer alan önemli bir firma ile partnerlik imzaladıklarını belirtti ve yeni anlaşmaların tamamlanacağını da ekledi.

Immunai, bağışıklık sistemi haritalarını çıkarabilmek için derin öğrenme teknolojisini kullanmayı hedefliyor. Bu sayede oluşturulan bağışıklık sistemi haritaları, gelecekte hastalıkların daha kolay bir biçimde tedavi edilmesini sağlayacak.