Çekilen fotoğrafların arka planını otomatik olarak temizleyen yeni uygulama, PhotoRoom.

PhotoRoom uygulaması Fransız merkezli bir uygulama olup, fotoğraflarınızın arka planını otomatik olarak temizlemenize ve portre modu çekimlerinizde farkı arka planlar eklemenize olanak tanıyor.

Günümüzde birçok uygulama olsa da her zaman hepsi tam olarak istediğimiz görevi göremiyor. Fotoğraflarda arka planı temizlemek son dönemlerde oldukça sık tercih edilen bir durum olmakla birlikte Photoshop gibi profesyonel uygulamaları bilmeyenler için oldukça zorlu olabiliyor. Bu tarz profesyonel uygulamaların kullanımı zor olduğu için günlük kullanıcılara maalesef pek hitap etmiyor.

Fransız yapımı yeni bir uygulama ile günlük kullanıcıların bu sorunu ortadan kalkıyor. PhotoRoom ile fotoğraflarınızın arka planını kaldırmak oldukça kolay hale geliyor. PhotoRoom fotoğrafçılık uygulaması oldukça kolay ve pratik bir kullanıma sahip. iOS için yayınlanan PhotoRoom uygulaması birçok kullanıcıdan 5 yıldız aldı ancak Android versiyonu şimdilik yayınlanmadı.

photoroom,fotoğraf düzenleme, fotoğraf, photoshop,uygulama, ios, android, arka plan, şablon Fotoğraflarınızın Arka Planını Anında Temizleyin! photoroom 2 300x183

Birçok benzer uygulama olsa da PhotoRoom bazı özellikleri ve kolay kullanımı ile diğer uygulamaların önüne geçiyor. Uygulamaya istediğiniz herhangi bir fotoğrafı yükleyebilir,  hareketli bir fotoğrafa ya da bir dergi kapağına çevirebilirsiniz. Bunun yanı sıra bazı işleriniz için rahatlıkla görsel hazırlayabileceğiniz birtakım şablonları bulunmakta.