Cumhurıyet mh. Kartepe sk. No:4 kat:3 usta ofıs plaza, 34876 kartal/istanbul
Email: info@eronyazilim.com

Dia Entegrasyonu

AnasayfaDia Entegrasyonu

Dia Entegrasyonu  Dia Entegrasyonu dia logo
Dia Entegrasyonu  Dia Entegrasyonu cursor 2 1 150x150

Dia Muhasebe – E-Ticaret – Pazaryeri Entegrasyonları Tek Panelde!

Dia Yazılım Api Entegrasyonu sayesinde Dia’da yer alan ürünlerinizi Dia Yazılım api servisleri üzerinden panelimize çekiyoruz. Bunun sayesinde anlık stoklarınızı pazar yerlerine aktarıyoruz aynı zamanda panelinize aktarılan ürünlerinizi herhangi bir e-ticaret yazılımınıza da aktarabiliyoruz.

Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır ve dilerseniz Dia Yazılım api servisi üzerinden tüm satış kanallarınızın siparişleri Dia Yazılım’a otomatik olarak faturalarınız aktarılır. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, e-ticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansır.

Dia Entegrasyon Hizmetlerimiz

Dia Yazılım entegrasyonu sayesinde bir bütünleşme sağlamış olursunuz, tüm satış kanallarınızın stok paylaşımları gerçek olurken fatura kesme derdiniz ortadan kalkmış olur.

1. Stok, Cari ve Sipariş Entegrasyonu

  • Gittigidiyor.com, n11.com, hepsiburada.com gibi tüm e-ticaret siteleriyle %100 entegre sistem sayesinde cari, stok ve siparişlerinizi DİA üzerinden yönetebilirsiniz. Yeni ürününüzün tüm özelliklerini tanımlayarak tüm platformlarda tek bir tuşla yönetebilir, stok bakiyelerinizi otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

2. Bütün İşleriniz İçin Dia

  • Web siteniz üzerinden satış olanağı tanıyan Dia E-ticaret ile aynı zamanda tüm bankalar ile sanal pos entegreli, ürünleri farklı web mağazalarından satış imkanı sunan, kullanıcı yetkilendirmeyi sağlayan, bayiye özel kampanya oluşturulabilen, bayiler arası mesajlaşma sistemi bulunan ve daha birçok özelliğe sahip bir programdan yararlanın.

3. Kolay ve Hızlı

  • E-Ticaret müşterilerimizin rahatlıkla işlerini halledebilmeleri için özel olarak geliştirilmiştir. Ergonomik ara yüzler, kullanışlı basit listeler ve elinizin altındaki kısa yollar sayesinde işlemlerinizi çok kolay şekilde halledebilirsiniz. Tek bir ekran üzerinden stoklarınızı takip edebilir, siparişlerinizi yönetebilir, fatura işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

4. Online Sistem ve Bulut

  • Bulut sistem sayesinde istediğiniz bütün cihazlardan kolaylıkla işlerinizi takip edebilirsiniz. Online çalıştığı için 7/24 her ortamdan sisteme bağlanabilirsiniz. Windows, Mac, Linux, IOS, Android destekleyen ERP Sistemi sayesinde ister telefonunuzdan, tabletinizden, isterseniz bilgisayarınızdan, el terminalinden işlerinizi dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Server, kurulum, donanım gerektirmez. Üstelik e-ticaret platformlarına web servislerle bağlantı kurduğu için masaüstü uygulamalara göre bu platformlarla çok daha iyi haberleşir.

5. Gelişmiş Özellikler

  • Diğer sistemlerde entegrasyon için uğraşmanız gerektirmeyen Dia E-ticarette kendinden entegre yapı sayesinde üyelik için başvurular ile anında cari hesap açılmasının, internet üzerinden alınan siparişlerin anında muhasebe sisteminize yansımasını sağlar. Dia B2B ile bayi ilişkilerinizi bir adım öteye taşır ve verimliliğinizi arttırır.

6. Raporlama

  • DİA Standart Kobi ERP, işletmeniz için takip etmek istediğiniz tüm sonuçları gösteren gelişmiş raporları ile süreçlerinizi hızlandırır ve işletme verimliliğiniz arttırır. Çağa ayak uydurmak ve rakiplerinizin gerisinde kalmamak için Dia Erp sistemi avantajından yararlanabilirsiniz.

Logo Tasarım Hizmetleri

Teklif almak için formu eksiksiz doldurun detaylar için sizi arayalım.

 Fikrinizi sunmak, ücretsiz danışmanlık ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın!

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

İş sektörünüz ne olursa olsun; ortak tasarım sürecimizde, web düzen tasarımımızın her adımında sizi ve ekibinizi, sektörünüzü yansıtan bir tasarım olmasını sağlamak için çalışırız.