Cumhurıyet mh. Kartepe sk. No:4 kat:3 usta ofıs plaza, 34876 kartal/istanbul
Email: info@eronyazilim.com

PSD’den HTML’ye

AnasayfaPSD’den HTML’ye

PSD’den HTML’ye psd, html, web tasarım, eron software, png, yasarım, duyarlı html şablonları,css,mobil şablon,android PSD’den HTML’ye 5736f49872c3f76864a1e4af9109acc9
PSD’den HTML’ye psd, html, web tasarım, eron software, png, yasarım, duyarlı html şablonları,css,mobil şablon,android PSD’den HTML’ye cursor 2 1 150x150

PSD’den HTML’ye Dönüştürmek Çok Kolay!

PSD’den HTML’ye dönüştürme, web tasarım dünyasında güzel fikirleri gerçeğe dönüştürmenin bir yolu oldu! Eron Software’da PSD, PNG vb. geleneksel tasarım dosyalarından %100 el kodlu, duyarlı ve HTML şablonları ve temaları tasarlıyoruz.

Müşterilerimize mükemmel bir tasarım sunmak için ekibimizdeki tasarımcı arkadaşlarımız, kodladığımız tasarımı detaylı bir şekilde inceler. İster PSD’nin HTML CSS’ye dönüşmesini isteyin, ister PSD’yi başka bir şeye dönüştürülmesini isteyin, isteklerinizi karşılamak için ekibimiz hazır!

PSD'den HTML'ye Dönüştürme Hizmetlerimiz

Size mükemmel bir tasarım sunmak için ekibimiz, kodladığımız tasarımı her yönüyle inceler. İster PSD’nin HTML CSS’e ister PSD’yi başka bir şeye dönüştürmesini isteyin, isteklerinizi karşılamak için profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Icon boxes

PSD'den HTML5'e

Yüksek kaliteli işaretleme, tarayıcılar arası uyumluluk veya başka bir şey mi istiyorsunuz? HTML – PSD hizmetlerimizle, diğerlerine göre en etkili ve bütçeye uygun bir şekilde avantaj elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Mobil Şablonlar İçin PSD

Window, Android veya Apple olsun; şekil,boyut ve ekran çözünürlüğünden bağımsız olarak tüm büyük cihazlarda sorunsuz çalışacak PSD dosyalarından veya eskizlerden mobil şablonlar oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Şablon İçin PSD

PSD’den HTML’ye dönüştürmede profesyonel bir teknoloji şirketi olarak, birden fazla cihaz ve tarayıcıda titiz testleri de dahil ederek, kısa sürede kusursuz ve duyarlı e-posta şablonları oluşturuyoruz.

HTML Duyarlı Şablon

Teknolojiye ilgi duyanlarımız, cep telefonları, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlası olmak üzere farklı cihazlarda düzenli kullanıcı deneyimi oluşturmak için gelişmiş teknoloji ve araçlar kullanarak PSD’ye duyarlı HTML’e dikkat çekiyor.

HTML5'e Çizin

Belki de diğer PSD’den HTML hizmet sağlayıcılarına kadar kötü bir deneyim yaşadınız ancak sitenizin sitenizin birçok testten geçmesini sağladığımız için tüm sorunlarınızı ortadan kaldırmayı hedefliyoruz.

Herhangi Bir CMS İçin PSD

Web siteniz için WordPress, Magento veya başka bir CMS kullanıyor olun… Tasarımlarınızı (psd,png vb.)  W3C uyumlu CMS temalarına veya şablonlarına dönüştürmenize yardımcı oluyoruz.

PSD'yi HTML'ye Dönüştürmek

Teklif almak için formu eksiksiz doldurun detaylar için sizi arayalım.

 Fikrinizi sunmak, ücretsiz danışmanlık ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın!

Neden PSD'yi HTML'e Dönüştürme Hizmeti İçin Eron Software'ı Seçmelisiniz?

Müşterilerimizin PSD’den HTML’ye dönüştürme hizmetlerinden maksimum fayda etmelerine yardımcı olabilmek için çok çalışıyoruz. Hazırladığımız her tasarım, oldukça özenli, duygu ve teknik yeterlilikle doludur.

%100 Manuel Kodlama

Birinci sınıf PSD’den HTML servis sağlayıcılarına kadar, başlattığımız her proje için müşterilerimize %100 manuel kodlama ile PSD’yi HTML5’e dönüştürmek için kaliteli sonuçlar sunma amacıyla CSS ön işlemcilerini kullanıyoruz.

Seo Dostu

Herkes Google aramalarında markasının rakip firmalardan daha yukarıda olmasını ister. Yazılım ekibimiz arama motorlarında daha iyi bir konum kazanmanız için %100 SEO dostu işaretleme kullanıyor.

Hafif

Ağır ve zaman alan sayfalarla iyi bir etkileşim oluşturmayı unutun. HTML geliştirme konusunda önde gelen firmalardan biri olarak, sayfanın genel boyutunu düşürmek için her zaman kod, resim ve CSS’i optimize etmeyi tercih ediyoruz.

Duyarlı

Duyarlı, web sayfalarının çeşitli cihazlarda gerçek zamanlı mobil, yatay ve tablet görüntüleme başına tablet cihazlarda iyi işlenmesini sağlayan web tasarımına bir yaklaşımdır.

Görüntü Optimizasyonu

Görüntü optimizasyonu, görüntünüz için en uygun ayarları bularak görüntünün boyutunu küçültmektir. Kodlanmış verilerin içeriği, kalite, piksel boyutları ve daha fazlası, uzman ekibimiz tarafından müşterilerimize sunulmaktadır.

Gelişmş CSS / jQuery

Müşterilerimize tam ekonomik ve modern Less ve Sss çözümleri sunuyoruz. Dinamik web sitelerinde, Less ve Sass hayati bir rol oynamaktadır ve bunları temelden ileriye uzman bir biçimde kullanıyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

İş sektörünüz ne olursa olsun; ortak tasarım sürecimizde, web düzen tasarımımızın her adımında sizi ve ekibinizi, sektörünüzü yansıtan bir tasarım olmasını sağlamak için çalışırız.