Cumhurıyet mh. Kartepe sk. No:4 kat:3 usta ofıs plaza, 34876 kartal/istanbul
Email: info@eronyazilim.com

PSD’den E-Posta Şablonuna

AnasayfaPSD’den E-Posta Şablonuna

PSD’den E-Posta Şablonuna psd, e posta şablonu, html, css, eron software, şablon, duyarlı, kod, işaretleme, entegre, pazarlama PSD’den E-Posta Şablonuna 5736f49872c3f76864a1e4af9109acc9
PSD’den E-Posta Şablonuna psd, e posta şablonu, html, css, eron software, şablon, duyarlı, kod, işaretleme, entegre, pazarlama PSD’den E-Posta Şablonuna cursor 2 1 150x150

PSD’den E-Posta Şablonlarına – Pazarlama İhtiyaçlarınızı Giderelim!

Esnek PSD dosyalarından e-posta şablonlarına HTML ve CSS’e dayanmaktadır. Çünkü bunlar aynı zamanda web sitelerinde kullanılan en güncel web standartlarıdır. HTML tabanlı bültenler, türlü içerikler oluşturmanıza ve bunları görsel olarak daha etkili hale getirmenize olanak tanır.

Eron Software olarak PSD’niz için şablon dönüşümlerinde tasarım piksellerinin mükemmel görünmesini sağlıyoruz. Bu yüzden, E-posta şablon tasarımlarınız için tablo tabanlı yapılar ve satır içi CSS kullanıyoruz.

PSD/E-Posta Şablonu Dönüşüm Hizmetlerimiz

Sektör genelinde deneyim ve teknik becerilerimizi kullanırken, işiniz için PSD’yi e-posta şablonlarına dönüştürüyoruz.

Icon boxes

E-posta İstemcileri Entegre

MS Outlook 2003, Apple e-posta, AOL, Mozilla, MailChimp, Hotmail veya başka bir şey olsun, web sitenizle sorunsuz çalıştığından ve HTML E-posta Pazarlama Şablonu kampanya çabalarınızı artırdığından emin oluruz!

Tablo Tabanlı Düzenler

PSD’nizin  e-posta şablonuna dönüşümü için tüm tasarımlarımızın mükemmel görünmesini sağlıyoruz. Bu nedenle, E-posta Şablonu Tasarım HTML’niz için tablo tabanlı yapılar ve satır içi CSS kullanıyoruz …

CSS Şekillendirme

Uzun süredir web sitesi yapan tasarımcılarımız, hareket halindeki öğelerin yazı tiplerini, renklerini ve boyutlarını değiştirmenize ve yönetmenize yardımcı olmak için en son satır içi CSS tekniklerini kullanır!

Hızlı Geri Dönüş Süresi

Sektörde en iyi uygulamaları ve teknikleri izleyerek, bülten şablonunuzu tanımlanan gerçek zaman çizelgesinde veya öncesinde teslim ettiğimizden emin oluyoruz.

Duyarlı Bölüm

Eron Software yazılım ekibi olarak, tüm şablonlarımızı, farklı cihazlarda sorunsuz çalışmasını sağlamak için özelleştirilmiş içerik veya resimlerle tasarlıyoruz.

El Kodlu İşaretlemeler

İşletmeniz için hangi e-posta istemcilerini kullanırsanız kullanın, % 100 el kodlu biçimlendirmeler sağlıyoruz. Ayrıca, biçimlendirme yazarken doğru yorumları korumaya özen gösteriyoruz.

PSD'den E-Posta Şablonlarına

Teklif almak için formu eksiksiz doldurun detaylar için sizi arayalım.

 Fikrinizi sunmak, ücretsiz danışmanlık ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın!

Neden PSD/E-Posta Dönüşüm Hizmetleri İçin Eron Software'ı Seçmelisiniz?

Profesyonel e-posta bülten şablonları almanızı sağlamak için, mükemmel, elle kodlanmış e-posta şablonu tasarımı elde etmenize yardımcı olacak geleneksel yaklaşımın ötesine geçiyoruz.

İkna Edici E-postalar

Pazarlamada veya müşteriyi eğitmek için tasarladığımız UI Tasarımları, müşterilerinizi büyülemenize yardımcı olur! Bu, markanızın damgasını akıllarında tutarken müşterinin gelen kutusundaki diğer e-postalardan benzersiz bir şekilde durmanızı sağlar!

Zengin İçerik

PSD’den haber bülteni HTML hizmetlerimiz, tekliflerinizde çeşitli multimedya bileşenlerini kullanmanıza olanak tanır. Düz metin, GIF veya flash banner içeriği olsun, e-postalarınızı daha etkileşimli hale getirmenize yardımcı oluruz, böylece müşterilerle bir akor düzenleyebilirsiniz

Kalite Sürekliliği

Uzun vadede çevrimiçi başarısı elde emek için yüksek kaliteli bir web siteniz olması gerekir. Yinelenen içerik, site trafiği, sayfa hızı gibi kalite göstergelerini kullanarak web sitenizin kalitesini koruyoruz. Ayrıca, dönüşüm için sektördeki en iyi uygulamaları takip ediyoruz!

Piksel İşaretlemeleri

Duyarlı HTML dönüşüm sürecine PSD’miz tüm biçimlendirmelerimizin %100 el kodlu olmasını sağlar. Ayrıca, uzmanlarımız gelecekte değişiklikleri kolaylaştırmanıza yardımcı olmak için doğru yorumlandığından emin olurlar!

Geniş Uyumluluk

Bugün tüm e-posta istemcileri, e-posta oluşturmak için HTML’yi destekliyor ve pazarlama dünyasını yönetiyor. Şablonlarımızı kullandığınızda, tüm e-posta istemcilerinde kusursuz görünürler.

W3C Uyumlu

Web sitenizi oluşturmak için kullandığımız HTML ve CSS kodu, W3C tarafından belirlenen standartlarla tamamen uyumludur. Uyumluluğu kontrol etmek ve web sitenizi etkileyebilecek hatalardan kaçınmak için her zaman W3C doğrulama aracını kullanıyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

İş sektörünüz ne olursa olsun; ortak tasarım sürecimizde, web düzen tasarımımızın her adımında sizi ve ekibinizi, sektörünüzü yansıtan bir tasarım olmasını sağlamak için çalışırız.