Cumhurıyet mh. Kartepe sk. No:4 kat:3 usta ofıs plaza, 34876 kartal/istanbul
Email: info@eronyazilim.com

Mobil Uygulama Geliştirme

AnasayfaMobil Uygulama Geliştirme

Mobil Uygulama Geliştirme mobil uygulama geliştirme, mobil uygulama, geliştirme, eron software,  marka kimliği, tasarım,pazarlama,hizmet,android,ios Mobil Uygulama Geliştirme 5736f49872c3f76864a1e4af9109acc9
Mobil Uygulama Geliştirme mobil uygulama geliştirme, mobil uygulama, geliştirme, eron software,  marka kimliği, tasarım,pazarlama,hizmet,android,ios Mobil Uygulama Geliştirme cursor 2 1 150x150

Mobil Uygulama Geliştirme – Yenilikçi Mobil Çözümleri

Bir uygulama fikriniz mi var? Fikrinizi Eron Software ile harika bir gerçekliğe dönüştürebilirsiniz. Kuruluşumuzdan bu yana , mobil uygulama geliştirme konusunda hizmet veriyoruz.

Uygulama geliştirme ekibimiz, Android, iOS ve Win Phone dahil olmak üzere türlü platformlar için özel uygulamalar sunuyor. İşletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz uygulamalar ile hızla gelişen pazar eğilimlerinin üstesinden gelmelerini sağlıyoruz. Aynı zamanda ekibimiz proje büyüklüğünüze ve bütçenize en uygun yöntemleri seçiyor ve geliştiriyorlar.

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetlerimiz

Ekip olarak mobil uygulamalarda harikalar yaratıyoruz. Mobil uygulamalarda, marka kimliğinizi doğru bir biçimde yansıtmaktan, tasarımına; uygulamayı geliştirmeden pazarlamaya kadar, çeşitli ihtiyaçlarınızı gidermek için eksiksiz bir mobil uygulama geliştirme hizmeti sunuyoruz.

Icon boxes

iOS Uygulama Geliştirme

Eron Software olarak iOS mobil uygulama geliştirme uzmanlarımızla ”Apple” vizyonunuzu etkileşimli bir iOS uygulamaya dönüştürecek  ilgi çekici yazılımlar geliştiriyoruz.

Android Uygulama Geliştirme

Özel bir Android uygulama geliştirme şirketi olarak, her işinize uygun android uygulamaları tasarlamanıza ve geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Akıllı telefonlar, tabletler vb. için özel uygulamalar geliştiriyoruz.

Platformlar Arası Uygulama Geliştirme

İşletmeniz için çarpraz platformlarda çalışan uygulamalar geliştiriyor, farklı işletim sistemleri ve cihazlarda daha geniş kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Özel Mobil Uygulama

Teknoloji veya platform seçiminde küresel erişiminizi sağlayacak özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Bulut tabanlı uygulama, kurumsal uygulama ya da e-Ticaret olsun, türlü yenilikler getirme konusunda uzmanız!

Uygulama Taşıma

Mevcut mobil uygulamanızı yükseltmek mi istiyorsunuz? Ya da başka bir platforma mı geçmek istiyorsunuz? Deneyimli geliştiricilerimiz, uygulamalarınızı buluta veya başka bir platforma taşımanıza yardımcı oluyor.

React Native Geliştirme

Doğal bir kullanıcı arayüzü tasarlamadan, mobil uygulamayı özelleştirmeye kadar Android ve iOS gibi platformlar için çözümler sunan React Native ile tüm geliştirmeleri sağlıyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme Hizmetleri

Teklif almak için formu eksiksiz doldurun detaylar için sizi arayalım.

 Fikrinizi sunmak, ücretsiz danışmanlık ve fiyat teklifi almak için bize ulaşın!

Neden Mobil Uygulama Geliştirme İçin Eron Software'ı Seçmelisiniz?

Önde gelen bir özel mobil uygulama geliştirme şirketi olarak, yüksek kaliteli mobil uygulamalar sunmayı ve müşterilerimizle nasıl ortaklık kuracağımızı iyi biliyoruz.

Kullanılabilirlik

Beklentilerin üzerinde kullanıcı deneyimi ile hedef kitlenizi memnun etmek ister misiniz? Mobil uygulama tasarımcılarımız ile müşteri memnuniyetini ve dönüşümünü arttırmak için neler yapmamız gerektiğini biliyoruz.

Yeni Özellikler

Kullanıcılarınızı yeni özelliklerle şaşırtmak mı istiyorsunuz? Mobil uygulama geliştirme ekibimiz beklentilerinizin ötesine geçen  özellikli mobil uygulamalar sunuyor. Benzersiz özelliklerle uygulamanızı rakip firmalardan ayırıyoruz.

Yüksek Performans

Iphone, android veya başka bir uygulama geliştirmeye mi ihtiyacınız var? Profesyonel bir mobil uygulama geliştirme şirketi olarak, uygulamanız için minimum kaynak kullanırken performansını nasıl arttıracağımızı biliyoruz.

Güvenlik Önlemleri

Sektördeki en iyi güvenlik uygulamalarıyla kullanıcılarınızın güvenini kazanmanıza ve uygulamanızın benimsenmesini arttırmanıza yardımcı oluyoruz. Güvenilir kullanıcı deneyimi sunmak için sağlam güvenlik önlemleri uyguluyoruz.

İlerlemeyi Kolayca İzleyin

Mobil uygulama geliştirme hizmetleri sürecimizle, iPhone uygulama geliştirmenin her aşamasında yer almanızı sağlıyoruz. Ayrıca, her hafta ilerleme raporu ile girişimizin ilerlemesine şahit olmanızı sağlıyoruz.

Hızlı Pazarlama

Rakiplerin önüne geçmenize ve uygulama pazarlama stratejinizi planlamak için yeterli zaman ayırmanıza yardımcı oluyoruz. Daha hızlı inovasyon ile uygulamanızı pazarlamak için daha fazla zaman kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

İş sektörünüz ne olursa olsun; ortak tasarım sürecimizde, web düzen tasarımımızın her adımında sizi ve ekibinizi, sektörünüzü yansıtan bir tasarım olmasını sağlamak için çalışırız.