Cumhurıyet mh. Kartepe sk. No:4 kat:3 usta ofıs plaza, 34876 kartal/istanbul
Email: info@eronyazilim.com

Biz Kimiz

AnasayfaBiz Kimiz

Eron Software eron software, dijital çözümler, teknoloji, gelişim, arge, dijital endüstri,mobil uygulama, marka kimliği,proje Biz Kimiz eron logo 6 1

Bir dijital teknoloji yenilik şirketidir.

Eron Software

2019 yılında kurulan Eron Software, öncesinde 15 yılı aşkın tecrübesi bulunan, Tecrübesi uzun yıllara dayanan Eron Software, yurt içi ve yurt dışı müşterilerine dijital çözümler sunmaktadır. Yazılım ve tasarım sektöründe hizmet veren Eron Software, bunların yanı sıra müşterileri için çeşitli dijital pazarlama ortaklığı da yapmaktadır. Teknoloji ile birlikte, her zaman gelişmeyi ve iyi işler geliştirmeyi misyon olarak benimsemiştir.

  • Doğru Arge
  • Planlı Çalışma
  • Çözüm Odaklı Olma
  • Memnun Müşteri
K
Tamamlanan Projeler
den Fazla Müşteri
Yıl Üzerinde Deneyim

2019 Yılında Kuruldu.

Dijital teknoloji endüstrisindeki yenilikleri tasarlamaya odaklanıyoruz ve ortaya çıkan fikirleri dijital endüstriyi ileriye taşıyacak uygun ürünlere dönüştürüyoruz.

Deneyimli Ekip

Alanında deneyimli ekip arkadaşlarımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun yazılım ve tasarımlar geliştiriyoruz.

Müşteri Profili

Birçok farklı sektörde hizmet veren müşterilerimizin isteklerine uygun web siteleri ve mobil uygulamalar geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Tamamlanan Projeler

Sektöre giriş yapmamızdan bu yana 5000i aşkın proje teslimi gerçekleştirdik ve yenilenen marka kimliğimiz ile projelerimizi farklı bir boyuta taşımaya devam ediyoruz.

Hizmet Sonrası Destek

Hizmet verdiğimiz müşterilerin tamamlanan projelerinin teslimi sonrasında da destek vermeye devam ediyoruz.

%100 Memnuniyet

Edindiğimiz tecrübeleri göz önünde bulundurarak sürekli kendimizi geliştirmeye ve projelerimize farklı bir boyut kazandırmaya çalıştık. Bunun neticesinde müşterilerimizin %100 memnuniyetiyle karşılaştık.